УПИС 2017/2018.

Промо видео факултета:

Poštovani maturanti,

obaveštavamo Vas da su zbog radova zatvorene ulice dr Zoran Đinđić i Simo Milošević, koje se nalaze u neposrednoj blizini Poljoprivrednog fakulteta. Zbog toga je otežano parkiranje u blizini fakulteta. Molimo Vas da ovu informaciju imate u vidu prilikom dolaska na fakultet zbog prijave na konkurs (predaje dokumenata) i polaganja prijemnog ispita.

ВАЖНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ за кандидате који конкуришу за студијски програм Ветеринарска медицина, а у средњој школи нису имали Латински језик

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 2017

РАСПОРЕД САЛА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 28.06.2017. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД САЛА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 29.06.2017. ГОДИНЕ

АКТУЕЛНИ КОНКУРСИ ЗА УПИС НА СТУДИЈЕ

КОНКУРС ЗА УПИС СТУДЕНAТА НА ОСНОВНЕ И ИНТЕГРИСАНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ЗА ШКОЛСКУ 2017/2018. ГОДИНУ

КОНКУРС ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ЗА ШК. 2017/2018. ГОДИНУ

КОНКУРС ЗА УПИС НА ДОКТОРСКЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ЗА ШК. 2017/2018. ГОДИНУ

DAMF - Одржива пољопоривреда, производња и технологија хране у дунавском региону

Информатор за упис студената прве године за школску 2017/18 годину можете наћи у трафици поред портирнице.

МАТУРАНТИ - Бесплатна настава за полагање пријемног испита

Трошковник студија