Студентски парламент

О нама

Студентски паламент кроз манифестације (Дан отворених врата, промоција факултета у Ректорату, Сајам науке…) које се организују заједно са свим факултетима Новосадског Универзитета представља Пољопривредни факултет и шта он све пружа. На овим догађајима средњошколци имају прилике да нам постављају питања везана за студирање, упис, припреме за пријемни, студијске програме.
Поред промоције на штанду, наш факултет отвара своја врата и пружа нам прилику да будуће колеге спроведемо и прикажемо лабораторије, ботаничку башту, предаваонице и остале просторије у којима се изводи практичан рад. Организацију промоција спроводи ресор за пројектне активности који поред тога организује и помоћ бруцошима при

Активности студентског парламента