Obaveštenje studentima koji su upisali prvu godinu nakon prvog konkursnog roka u 2017 godini

Usled učestalih pitanja studenata koji su upisali prvu godinu nakon prvog konkursnog roka u 2017 godini da se “ne vide” preko računarskog sistema Fakulteta obaveštavamo Vas:

Usled tekućih prijava ispita (avgustovski, septembarski, oktobarski rok) studenata prethodnih generacija u računarskom sistemu fakulteta je aktivna školska godina 2016/17. Pošto su se studenti koji su upisali prvu godinu nakon prvog konkursnog roka u 2017 godini, upisali u školsku 2017/18, oni se ne mogu ulogovati u sistem i ažurirati svoje podatke. TO NE ZNAČI da nisu upisani, te ne treba da brinu zbog toga.

Ovim putem obaveštavam novu generaciju da će svoje podatke moći ažurirati u sledećem periodu (tada će biti aktivna 2017/18):

26-31 avgust

11-15 septembar