EUGLOH: Poziv za učešće u studentskom takmičenju za najbolji video "Building Bridges"

BUILDING BRIDGES - VIDEO COMPETITION

U okviru alijanse evropskih univerziteta EUGLOH otvoren je poziv za učešće u studentskom takmičenju za najbolji video: Building Bridges - Video Competition.

Studenti imaju zadatak da kreiraju "video pitch" u kojem treba da pokažu kako su veštine koje su do sada naučili u okviru svojih studija na univerzitetu doprineli nekoj pozitivnoj promeni. Pitanje koje učesnici konkursa treba da imaju u fokusu prilikom kreiranja rada je: "What is the most important skill you have learned so far at university and how have you used it to make a positive impact?"

Takmičenje organizuje Univerzitet u Lundu, Švedska, koji je jedan od partnera u EUGLOH alijansi. Dozvoljene su samo individualne prijave. Troje izabranih finalista biće pozvani da prisustvuju Godišnjem samitu alijanse u Lundu (13-14. jun 2023) kako bi predstavili svoj rad. Rok za prijavu je 23. april 2023. godine.

Na konkursu mogu učestvovati i studenti Univerziteta u Novom Sadu, s obzirom da je UNS takođe član alijanse EUGLOH.

Detaljnije informacije (tekst konkursa, video template i priručnik) : https://www.eugloh.eu/events/building-bridges-video-competition