Сајам запошљавања "Agro Job Fair"

САЈАМ ЗАПОШЉАВАЊА

AGRO JOB DAY

Пројекат ‘’ Agro Job Fair ‘’ Сајам Запошљавања намењен је студентима завршних година студија, студентима мастер и докторских студија али и свим студентима који желе ближе да се информишу о пракси и могућности запошљавања у датим компанијама. Кроз директан контакт компанија и организација са учесницима сајма, компаније добијају прилику да се упознају са студентима Пољопривредног факултета, док студенти прикупљају прекопотребне информације како изгледа први разговор за посао, које су то вештине и знања која су им потребна за запослење у одређеној компанији или како могу да нађу стручну праксу или волонтирање.

Циљ пројекта јесте да едукујемо и информишемо студенте о положају и приликама које им се пружају из области коју изучавају. Такође кроз радионице, трибину као и директним контактом, повећавају компетенције и праве их конкурентним приликом запошљавања. На што бољи начин им приближити привредни сектор и њихов значај.

Пројекат Центра за развој каријере, уз подршку Пољопривредног факултета и Студентског парламента, је осмишљен да оснажује студенте и помогне при искораку на тржиште рада.

Догађај ће се одржати у холу код амфитеатра Пољопривредног факултета Универзитета у Новом Саду, дана 28.3.2023. године, од 11 до 14 часова.

Надамо се да ћете се одазвати позиву и увеличати овај догађај својим присуством.

Хвала унапред,

Центар за развој каријере Пољопривредног факултета

Универзитет у Новом Саду