Internacionalna Letnja škola "Ecosystem Services within an Agricultural Landscape"

("Ekosistemske usluge u okviru poljoprivrednog predela"), će se održati na našem fakultetu od 5-9 jula, ove godine.

Letnja škola je sufinansirana sredstvima Fund for Incentives 2021 - CASEE.

Pored našeg fakulteta suorganizatori su Poljoprivredni univerzitet iz Nitre, Slovačka i Mađarski univerzitet poljoprivrede i prirodnih nauka - Life sciences (pređašnji Univerzitet Sent Ištvan).

Letnja škola je namenjena studentima doktorskih, master i osnovnih studija, a broj mesta je ograničen (15 budžetskih i 5 samofinasirajućih).

Rok za prijavu zainteresovanih kandidata je 25.05.2021.

Za više informacija pogledati letak ili kontaktirati prof. dr Jasnu Grabić (grabic.jasna@polj.uns.ac.rs)

Документ у прилогу:
AttachmentSize