Организација извођења наставе током ванредног стања - Департман за економику пољопривреде и социологију села

Dragi studenti,

U vreme proglašenog vanrednog stanja Departman AE organizovano pristupa učenju na daljinu. Za sve predmete koji se nalaze u planu studijskih programa Agroekonomija i Agroturizam i ruralni razvoj nastavnici i saradnici su pripremili materijale u različtim formama.  Sve što vam je potrebno možete naći pod ZA STUDENTE/VANREDNO STANJE-UČENJE NA DALJINU jednim klikom na predmet koji vas interesuje. U folderu svakog predmeta nalaze se osnovna obaveštenja o načinu rada u vreme vanrednog stanja, nastavni materijal, kontakti nastavnika i saradnika itd. Jedinstveni spisak predmetnih nastavnika i njihovi kontakti se nalaze ovde  AE studijski program (Spisak kontakata) i AT studijski program (Spisak kontakata). S obzirom na vanrednu situaciju, u narednom periodu studenti će putem web stranice Departmana i drugih web stranica Poljoprivrednog fakulteta biti obavešteni o terminima i načinu polganja ispita. Takođe, pripremljeni su nastavni materijali za nastavu na drugim studijskim progamima.

Vaš Departman AE