Доц. др Мирјана Љубојевић - добитник награде "др Зоран Ђинђић" за најбољег младог истраживача

Свечано уручење Награда „Др Зоран Ђинђић“ за 2017. годину и Награде најбољeм студенту Универзитета у Новом Саду у школској 2016/2017. години одржано је 26. децембра 2017. године с почетком у 18 часова у амфитеатру Централне зграде Универзитета (Ректорат).

Престижно признање “Др Зоран Ђинђић” се у Војводини додељује већ четрнаести пут, а генерални покровитељ награда је Покрајински секретаријат за високо образовање и научноистраживачку делатност.

Овогодишња лауреаткиња Награде „Др Зоран Ђинђић“ за младог научника и истраживача је др Мирјана Љубојевић, доценткиња на Департману за воћарство, виноградарство, хортикултуру и пејзажну архитектуру, Пољопривредног факултета Универзитета у Новом Саду.

Награду је уручио Ректор Универзитета у Новом Саду, проф. др Душан Николић. Тим поводом ректор Николић одао је признање награђеним лауреатима који су својим талентом и радом постигли врхунске резултате.

Више информација можете пронаћи на следећем линку: