putnicko vozilo marke„DACIA" tip "LOGAN AMBIANCE“

Poljoprivredni fakultet prodaje putničko vozilo marke„DACIA" tip "LOGAN AMBIANCE“, proizveden 2006 godine. Vozilo je neregistrovano i prodaje se u viđenom stanju. Početna cena vozila sa pdv-om je 177.622,16 dinara. Ponude koje stignu sa nižom cenom od početne neće se uzimati u razmatranje. Pismene ponude u dinarima, sa pdv-om, u zatvorenim kovertama ponuđači mogu poslati poštom sa naznakom „ponuda za auto-ne otvarati“ ili lično dostaviti u pisarnicu fakulteta, soba br. 10, najkasnije do 01.02.2018. godine do 12 časova. Samo ponude koje stignu do tog vremena, bez obzira na način slanja, biće uzete u razmatranje. Poljoprivredni fakultet zadržava pravo da u svakom trenutku odustane od prodaje bez obrazloženja.
Vozilo se može pogledati i dobiti informacije u vezi njega svakog radnog dana u vremenu od

10 – 12 h. Kontakt 064 24 10 181