Íratkozás 2021/2022

Kedves diákok, jövendőbeli egyetemisták,

Ezáltal értesítünk benneteket, hogy az újvidéki Mezőgazdasági Kar honlapján megtalálhatóak mindazok a kérdések, amelyek szóba jöhetnek az elkövetkező felvételi vizsgán, azaz a 2021/ 2022. tanév jövendőbeli elsőévesei számára, minden akreditált szak részére.

A magyar anyanyelvű diákok a dokumentum-átadás (jelentkezés) pillanatában jelezhetik, magyar nyelven szeretnének felvételezni.

Az állatorvosi szakra jelentkező diákok biológiából és kémiából felvételiznek, míg a többi szakon a diákok saját döntésük alapján a következő szakterületek közül választhatnak egyet a felvételin: biológia, kémia, matematika, közgazdaságtan. A felvételezésre választott szakterületet a felvételire való jelentkezéskor kell eldönteni, kiválasztani.

Azok a diákok, akik az állatorvosi szakra jelentkeznek, és az iskoláztatásuk során nem tanultak latinul, külön vizsgáznak latin nyelvből a felvételi előtt. E vizsgát is a Kar szervezi meg.

Minden további információt a Kar honlapján illetve közösségi oldalain találhatóak meg.